Kouzelné proměny: Jak se herci z Harryho Pottera proměnili po skončení franšízy?

266
Advertisements

Jaká dobrodružství se odehrála v životě Harryho Pottera a jeho kamarádů po skončení celosvětového fenoménu? Cesta mnoha z nich po Potterovi se ubírá nečekanými a zajímavými směry v jejich profesní dráze. Svědectví o pozoruhodných proměnách životů hvězd Harryho Pottera je poutavým zkoumáním rozmanitých a netradičních cest.

Emma Watsonová, představitelka Hermiony Grangerové, pokračuje nejen ve své herecké kariéře, ale věnuje se také aktivismu a rovnosti pohlaví. Mezitím Daniel Radcliffe, náš milovaný Harry, přijal rozmanité role na jevišti i na plátně a ukázal svou všestrannost.

Odkaz kouzelnického světa přesahuje rámec herců a sama J. K. Rowlingová nadále přispívá do kouzelnického světa dalšími díly a projekty. Kouzlo Harryho Pottera přetrvává v různých podobách, uchvacuje fanoušky a spřádá nová vyprávění nad rámec původní série.

 

Pansy Parkinsonová – Scarlett Byrneová

pixabay.com

Scarlett Byrneová začala svou cestu zábavním průmyslem předtím, než získala roli Pansy Parkinsonové, vedlejší postavy v sérii o Harrym Potterovi. Pansy se objevila ve filmech “Harry Potter a Princ dvojí krve”, “Harry Potter a Relikvie smrti – část 1” a “Harry Potter a Relikvie smrti – část 2”. Následně se Byrneová objevila na obrazovkách ve významných filmech, jako jsou “Falling Skies”, “Runaways”, “The Vampire Diaries” a “Skybound”.

V současné době se Byrne věnuje tvorbě krátkého filmu “Stick and Poke”, který zkoumá umění ručního tetování. Kromě svých profesních aktivit očekává příchod svého prvního dítěte s Cooperem Hefnerem, dědicem impéria Playboy, s nímž v listopadu 2019 vstoupila do svazku manželského.

1 of 58

Advertisement