15 slavných žen, se kterými měl Matthew Perry romantický vztah

157
Advertisements

Na vrcholu své kariéry měl Matthew Perry milostné vztahy s mnoha známými herečkami. Hvězda seriálu Přátelé měla vztahy se slavnými osobnostmi, jako jsou Julia Roberts, Cameron Diaz, Gwyneth Paltrow a Yasmine Bleeth.

Navzdory těmto vazbám se Perry nikdy neodvážil vstoupit do manželství nebo stát se otcem.

Projděte si podmanivou romantickou historii hvězdy seriálu Přátelé Matthewa Perryho a prozkoumejte jeho vztahy s 15 slavnými ženami. Od letmých románků až po hluboké vztahy, odhalte příběhy lásky a zlomených srdcí s některými z nejslavnějších hollywoodských hereček.

 

Tricia Fisher

pixabay.com

Perryho vztah s Triciou Fisherovou v mládí byl formativní zkušeností, která začala, když mu bylo pouhých 18 let. V té době si spojil pití alkoholu se svými problémy s depresemi. Fisherová, která mu projevovala pochopení a podporu, hrála v jeho uvědomění zásadní roli. Pár si k sobě našel cestu později, když Perry hrál v seriálu Přátelé, ale tlak jeho minulosti a oživení starých obav vedly k druhému krachu vztahu. Tato cesta s Fisherovou byla dojemnou kapitolou v Perryho raném životě a znamenala jak sladkou intimitu, tak osobní boj se závislostí.

1 of 15

Advertisement