Celebrities ve Onların Superarabaları. Yıldızların Sahip Olduğu Arabalar Nelerdir?

1638
Advertisements

Arabalar. Kim onları sevmiyor ki? Bu süslü, güzel yaratıklar yolun herkes tarafından sevilir, bunlar arasında herkes tarafından sevilen insanlar da var – ünlüler. Ünlüler arabaları diğer insanlar kadar seviyor ve çoğu büyük servetlere sahip olduğu için, gerçekten de tüm otomobil hayallerini gerçekleştiriyorlar. Jerry Seinfeld gibi bir adam araba hayallerini yaşayan bir adamın harika bir örneğidir. Onun milyon dolarlık araba koleksiyonu Ford’dan Ferrari’lere ve arasındaki her şeyle doludur.

Bu makalede, sevdiklerimiz olan ünlülerin sevdikleri arabaları, tercih ettikleri markaları, değerli koleksiyonlarını ve lüks arabaların onları neden çektiğini keşfediyoruz.

 

1.Floyd Mayweather – Bugatti Büyük Spor

Üretim Yılı: 2011

Tahmini Değer: 2 milyon $*

shutterstock.com

Floyd Mayweather’ı gerçekten tanıyan herkes, onun büyük bir Bugatti hayranı olduğunu bilir. 2017 yılında, bu arada ilk arabası olmayan Bugatti Veyron’unu satmaya karar verdiğini açıkladı. Sonunda biri gümüşi beyaz, diğeri mat beyaz olan iki Bugatti Veyron sattı. Her ikisi de Veyron Super Sports, 2011 sürümleriydi. İç kısımlar kırmızı / beyaza boyanmıştır.

Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse, 1.000 HP ve 922 pound-feet torka sahip 8 litrelik W16 ile birlikte geliyor. Boxer’ın süper arabası 254.04 MPH hıza ulaşabilir, ancak daha yeni modeller 300 MPH hıza ulaşabilir. Floyd şu anda 3’ten fazla Bugatti’ye sahip. Neden marka konusunda titiz olduğunu bilmiyoruz ama bu bir Bugatti ise, Floyd muhtemelen onu almıştır.

1 of 25

Advertisement