Gwiazdy I Ich Supersamochody. Jakie Samochody Posiadają Gwiazdy?

27559
Advertisements

Samochody. Kto ich nie kocha? Te eleganckie, piękne bestie drogi są uwielbiane przez każdego, włącznie z tymi, którzy są również uwielbiani przez wszystkich – gwiazdami.

Gwiazdy kochają swoje samochody tak samo jak każdy inny i ponieważ wielu z nich ma ogromne fortuny, mogą spełnić wszystkie swoje marzenia motoryzacyjne. Mężczyzna taki jak Jerry Seinfeld jest doskonałym przykładem człowieka, który spełnia swoje marzenia motoryzacyjne. Jego kilku milionowa kolekcja samochodów ma wszystko od Fordów po Ferraris i wszystko pośrodku.

W tym artykule poznajemy uwielbiane przez nas samochody uwielbianych przez nas gwiazd, ich ulubione marki, cenione kolekcje i to, co dokładnie sprawia, że te luksusowe samochody je podniecają.

 

1.Floyd Mayweather – Bugatti Grand Sport

Rok Produkcji: 2011

Szacunkowa wartość: 2 miliony dolarów*

shutterstock.com

Każdy, kto naprawdę zna Floyda Mayweathera, wie, że jest wielkim fanem Bugatti. W 2017 roku ogłosił, że zamierza sprzedać swoje Bugatti Veyron, które nie było jego pierwsze. W końcu sprzedał dwa Bugatti Veyrony, jeden z srebrno-białym wykończeniem zewnętrznym, a drugi matowo biały. Były to oba Veyron Super Sport, wersje z 2011 roku. Są pomalowane matowo-białe z czerwono-białym wnętrzem.

Jego Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse ma ośmiolitrowy W16 z 1000 KM i 922 funtów-stopy momentu obrotowego. Samochód superboksera może osiągać prędkości do 254,04 mil na godzinę, jednak nowsze modele mogą osiągać prędkość 300 mil na godzinę. Floyd ma obecnie ponad 3 Bugatti. Dlaczego jest szczególnie zainteresowany tą marką, nie wiadomo, ale jeśli to Bugatti, Floyd prawdopodobnie ma to.

1 of 25

Advertisement