Evde En iyi 15 egzersiz

12987
Advertisements

Evden çalışmak, kapalı spor salonları ve merkezleri ve sürekli atıştırmalık yeme nedeniyle içerde kalmış ve strese maruz kalmış hissediyor musunuz? Bize güvenin, yalnız değilsiniz! Ancak endişelenmeyin, eğlenceli ve yaratıcı yollarla karantina blues’unu yenmeniz için sizi koruyoruz. İşte evde antrenmanlar. Her seviyede, ilgi alanında ve zaman sınırlarında binlerce varyasyon online olarak mevcut, herkes için bir şey var. Ve size 15 en popüler ve etkili antrenmanın listesini derledik, böylece celülitleri, göğüs hızlandırıcıları ve sevme kollarını azaltmaya başlayabilirsiniz. Yani başlangıç seviyesinde ya da fitness profesyoneli olsanız bile, karantina sizi yavaşlatmasına izin vermeniz için hiçbir bahane yok. Bu zor zamanları en iyi şekilde değerlendirmek için harekete geçelim ve bu dikkatli seçilmiş antrenmanlarla kendinizi sağlıklı bir aktivite alanına getirin.

 

1.Tam Vücut Kardiyo Mücadelesi

shutterstock.com

Zinde olmak söz konusu olduğunda, fitness seviyenize ve sahip olduğunuz boş zaman miktarına uygun bir antrenman planı ile başlamak en iyisidir. İdeal olarak, 10 dakika ile bir buçuk saatlik eğitim arasında değişir.

Yeni başlayanlar için bebek adımları önerilir. Bir aylık bir mücadeleyle başlayın ve temel seviyeden başlayın, günlük ilerledikçe antrenmanların süresini ve yoğunluğunu kademeli olarak artırın. Bir kardiyo mücadelesi, kalp atış hızınızı yükseltmek, dayanıklılığınızı artırmak ve gelecekteki ilerlemenin temelini atmak için iyi bir seçenek olabilir.

Ancak herhangi bir egzersiz programına başlamadan önce profesyonel bir eğitmen veya doktora danışmayı unutmayın.

1 of 15

Advertisement