Celebrity a jejich superauta. Jaká auta The Stars vlastní?

511
Advertisements
freepik.com

Auta. Kdo je nemiluje? Tyto uhlazené, krásné šelmy zbožňují všichni, včetně lidí, které také všichni zbožňují – celebrity.

Celebrity milují svá auta stejně jako ostatní, a protože mnoho z nich má obrovské jmění, mohou si splnit všechny své automobilové sny. Muž jako Jerry Seinfeld je skvělým příkladem muže, který žije své automobilové sny. Jeho sbírka aut v hodnotě mnoha milionů dolarů má vše od Fordu po Ferrari a vše mezi tím.

V tomto článku objevíme zbožňované automobily našich zbožňovaných celebrit, jejich preferované značky, ceněné kolekce a co přesně je na těchto luxusních vozech nastartuje.

 

1. Floyd Mayweather – Bugatti Grand Sport

pexels.com

Rok výroby: 2011

Odhadovaná hodnota: 2 miliony $*

Každý, kdo opravdu zná Floyda Mayweathera, ví, že je velkým fanouškem Bugatti. V roce 2017 oznámil, že se chystá prodat své Bugatti Veyron, které mimochodem nebylo jeho první. No, nakonec prodal dvě Bugatti Veyron, jedno se stříbřitě bílým povrchem exteriéru, druhé matně bílé. Oba byly Veyron Super Sports, edice 2011. Jsou lakované matně-bíle s červeno/bílým vnitřkem.

Jeho Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse je dodáván s osmilitrovým W16 s výkonem 1 000 koní a točivým momentem 922 liber-stop. Boxerovo super auto může dosáhnout rychlosti až 254,04 MPH, ale novější modely mohou dosáhnout rychlosti 300 MPH. Floyd má v tuto chvíli více než 3 Bugatti. Proč se zajímá o značku, nevíme, ale pokud je to Bugatti, Floyd to pravděpodobně má.

1 of 25

Advertisement